11/02/2024

Klozet Tıkanıklığı Açma

Robotla Klozet Tıkanıklığı Açma :

Robotla Klozet tıkanıklığında tel, boru veya başka aparatlar açmaya çalışmayınız, tıkanıklığı açmak için internet üzerinde veya çevrenizde araştırma yaptığınızda sizlere Kanal açma sprali, kanal açma klavuzu, lavabo açma teli gibi aletleri önerebilirler. Ancak bu aletleri kullanarak tıkanıklığı açmak nadiren de olsa olumlu sonuç verirken çoğu zaman boru içerisinde kaldığı için ekstra maliyetlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Tıkanıklık Açma İşlemi profesyonellik gerektiren bir iştir.

Firmamızda bulunan kanal açma makinesi, lavabo açma cihazı, tıkanıklık tespiti yapan kamera, boru içi kamera, robot makine, tıkanıklık açma makinesi ve pimaş yıkama makinesi ile tıkanmış giderleri kırma dökme yapmadan açıyoruz.

Sürekli tıkanan Klozetlerde usta çağırdınız gelip tıkanıklığı açar,yada tıkanıklığın neden olduğunu söyler. Sorunun tamamen ortadan kaldırmak için kanalcı ustası bulup yaptırmanızı söyleyebilir. Ustalar tesisat ve kanalizasyon hizmetleri olarak arızanın tespitinde işin teslimine kadar olan süreçte yapılacak işlemleri tek elden yürütüyoruz.

Ustalar tesisat kanalizasyon hizmetleri olarak bünyemizde bulunan ve birlikte çalışmış olduğumuz birbirinden değerli ustalarımız ile sorunlarınıza kesin çözüm buluyoruz ve sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.